Altınova Spor Tesisleri Başbakan Tarafından Açılıyor

Osmangazi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı 14 yeni spor tesisinden biri olan Altınova Spor Tesisi, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hizmete açılıyor.Bursa’ya ilk kez ziyarette bulunacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kentte açılışını...

banner491
Altınova Spor Tesisleri Başbakan Tarafından Açılıyor
banner567
Osmangazi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı 14 yeni spor tesisinden biri olan Altınova Spor Tesisi, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hizmete açılıyor.

Bursa’ya ilk kez ziyarette bulunacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kentte açılışını gerçekleştireceği 21 yatırım arasında, Osmangazi Belediyesi’nin Altınova Spor Tesisi de yer alıyor. Gelecek nesillere yatırım yapmayı ilke edinen Osmangazi Belediyesi’nin gençler için yapmış olduğu önemli yatırımlardan birisi olan tesiste, açılış öncesi incelemelerde bulunan

Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, tesis içerisinde yer alan birimleri tek tek gezerek yetkililerden bilgi aldı. Altınova Spor Tesisi’nin Osmangazi’ye değer katan bir yatırım olduğunu dile getiren Vali Yardımcısı Avcı, Bursa’ya modern bir spor tesisi kazandırdığı için Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Vali Yardımcısı İbrahim Avcı’ya tesis hakkında bilgi veren, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez, toplam 37 bin 573 metrekare alana inşa edilen tesisin, Osmangazi’de gençlere yönelik yapılmış önemli bir yatırım olduğunu söyledi. Erdönmez, “Tesiste, biri standart ölçülerde olmak üzere iki adet futbol sahası, soyunma odaları, otopark, yönetim binası, kafeterya, fitness alanı, çocuk oyun alanı ve koşu yolu yer alıyor. Geçtiğimiz yıl temelini attığımız tesisi bir yıl gibi kısa sürede tamamladık. Spor tesisi olmanın dışında, 7’den 70’e herkese hitap eden bir sosyal yaşam merkezi olacak olan tesisimiz Osmangazi ve Bursa’mıza hayırlı olsun” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576