KARAMANLI BİSİKLETÇİLER BAŞARIYA DOYMUYOR

Karaman Gençlik ve Spor Kulübü ve Performans Spor Kulübü bisiklet sporcuları hafta sonu Gaziantep ve Kızılcahamam’da katılmış oldukları yarışlardan yine boş dönmediler.

banner491
 KARAMANLI BİSİKLETÇİLER BAŞARIYA DOYMUYOR
banner567
Gaziantep ilinde yapılan Gaziantep Şahinbey Kupası Yol Bisikleti yarışmalarına büyük erkekler kategorisinde katılan sporcularımız ilk gün 148 kilometre yarıştılar. Konya Torku Şeker Spor, Kocaeli Brisa Spor, Konya Büyük Şehir Belediye Spor, Bursa Büyük Şehir Belediye Spor,  Sivas Gençlik Spor, Giresun Belediye Spor, Hacettepe Üniversitesi Spor, Gaziantep Gençlik spor gibi takımlar arasında üçüncü sıraya yerleşen Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı ikinci gün yapılan 57 kilometrelik yarışlarda da konumunu koruyarak takım üçüncülüğünü elde etti. Kocaeli Brisa takımı birinci olurken, Konya büyükşehir bisiklet takımı ikinciliği elde etti.

Kızılcahamam’da yapılan Dağ Bisikleti (MTB) yarışmalarında ise Karaman Performans Bisiklet takımından Esra Kahraman ikinci olarak büyük bir başarıya daha imza attı. Birinciliği Salome Malaetzki, ikinciliği Karaman Performans Spor Kulübü sporcusu Esra Kahraman, üçüncülüğü ise Aysu Kırdal aldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 22:52
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576

banner581