banner464

Passolig’in Taraftarlara Sürprizleri Devam Ediyor

Passolig, taraftarlara verilen hediyelere bir yenisi daha eklendi. 100.000’nci kullanıcısına kombine ve forma hediye veren Passolig’de, 500.000’nci talihli Rüçhan Özcüler ise teknik direktör Hikmet Karaman’la birlikte, Arjantin-Buenos Aires’te...

Passolig’in Taraftarlara Sürprizleri Devam Ediyor

Passolig, taraftarlara verilen hediyelere bir yenisi daha eklendi. 100.000’nci kullanıcısına kombine ve forma hediye veren Passolig’de, 500.000’nci talihli Rüçhan Özcüler ise teknik direktör Hikmet Karaman’la birlikte, Arjantin-Buenos Aires’te...

11 Aralık 2014 Perşembe 12:12
39 Okunma
Passolig’in Taraftarlara Sürprizleri Devam Ediyor
Passolig, taraftarlara verilen hediyelere bir yenisi daha eklendi. 100.000’nci kullanıcısına kombine ve forma hediye veren Passolig’de, 500.000’nci talihli Rüçhan Özcüler ise teknik direktör Hikmet Karaman’la birlikte, Arjantin-Buenos Aires’te maç izleme şansı yakaladı.

ÖZCÜLER: "HARİKA BİR SEYEHAT KAZANDIM"

Arjantin’deki ilk gününde Benfield-Rosario Central maçını izleyen 500.000’nci talihli Özcüler ve Karaman müsabakadan büyük keyif alırken, ikinci gününde ise Özcüler, Boca Juniors - Gimnasia La Plata arasındaki karşılaşmayı da yerinde seyretti.

500.000’nci talihli Rüçhan Özcüler, Arjantin’de izlediği maçlardan sonra Arjantin’deki maçlarda da Türkiye’deki gibi Passolig uygulamasına benzer bir uygulamanın olduğunu ve bundan dolayı Türkiye’de Passolig kullanmaktan memnun olduğunu dile getiriken, “Türkiye’de Passolig kullanmasaydım Arjantin’deki bu uygulamadan habersiz kalacaktım" diyerek, "Hayatımda ilk kez maça gitmek için Passolig Kart aldım. Türkiye’de maç izlerim derken, şansım yüzüme güldü harika bir seyahat kazandım. Futbolun en önemli ülkelerinden biri olan Arjantin’de maç izledim. Dünyanın en önemli takımlarından Boca Juniors’ı canlı canlı takip ettim” dedi.

“PASSOLİG DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ TARAFTAR KARTI”

Arkadaşlarının kendisini çok kıskandığını belirten Özcüler, “E-Bilet uygulamasından sonra Türkiye’de tribünler artık daha güvenli ve huzurlu oldu. Arjantin’de de şiddet olaylarından dolayı federasyon AFA Kart isimli bir E-Bilet uygulaması devreye sokmuş. Ancak şunu söyleyebilirim, bizimkisi çok daha güzel ve kullanışlı. Passolig’de kartımı ulaşımda, alışverişte kullanabiliyorum. Passolig kesinlikle dünyanın en iyi ve en gelişmiş taraftar kartı” şeklinde konuştu.

KARAMAN: “HEM TARAFTAR DOSTU, HEM DE KULÜPLERE DESTEK SAĞLIYOR”

500.000’inci talihliye eşlik eden ve maç sırasında Özcüler’e maçın analizini de yaparak keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan ünlü teknik direktör Hikmen Karaman ise, Passolig’in tribünlere bir klas getirdiğini söylerken, artık Türkiye’de şiddet olaylarının ya da kaosun değil, futbolun konuşulacağının altını çizdi. Karaman, “Birçok ülkede e-bilet sistemi devrede. Arjantin, İtalya, Belçika, Macaristan bunların başında geliyor. Şunu gördüm, Türkiye’deki sistem yani Passolig en başarılısı. Hem taraftar dostu, hem de kulüplere büyük destek sağlıyor. Türk futboluna tam anlamıyla sponsor oluyor. E yetmiyor, yasanın söylediği gibi şiddeti ve düzensizliği de önlüyor. Tüm dünya e-bilet sistemiyle çok daha kolay bilet alıyor, gişeye uğramadan stadyuma girebiliyor. Türkiye’de de taraftar Passolig sayesinde çok fazla imkana kavuştu. Çevremdeki herkes Passolig’in birçok özelliğini kullanıyor. Arjantin’de de bunu gördük. Tribün terörü denince akla gelen ilk ülke Arjantin, tamamen keyif içinde maç seyredebiliyor” dedi.

"MESELE PASSOLİG DEĞİL, PASSOLİG BAHANE"

Karaman, “Biz yoktuk ama Türkiye’de olsak Beşiktaş-Trabzonspor maçını izlemek isterdim” diyerek, “Arkadaşlarım muhteşem bir atmosferin olduğunu, futbol kalitesinin yüksekliğinden bahsetti. Üstelik bu maç İstanbul’da değil, Konya’daydı. Demek ki kalite olunca futbolsever o stadyuma gidiyor. Mesele Passolig değil, Passolig bahane. Taraftar futbol istiyor. Taraftar kalite istiyor. Taraftar huzur istiyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar