MHP Lideri Bahçeli’yi Karaman’da ağırlayacak olmaktan dolayı gururlu olduklarını belirten Ünüvar, ‘’Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey, ‘Aziz Milletim Sıra Sende’ temalı açık hava toplantıları kapsamında 12 Mayıs Cuma Günü Karaman’da hemşehrilerimizle bir araya gelecek. Tüm Karamanlıları bu tarihi günde bizimle birlikte olmaya davet ediyorum’’ dedi.

Hazırlıkların devam ettiğini ifade eden Ünüvar konuyla ilgili mesajında şu sözlere yer verdi;

"Partimizin 2021 yılında Afyonkarahisar’da başlatıp 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında ara verdiği açık hava toplantıları ‘Aziz Milletim Sıra Sende’ temasıyla yeniden başlamıştı. Bu kapsamda 24 Nisan 2023’te Kastamonu’da tekrar başlayan açık hava toplantıları programına ilimizin de dâhil edilmesi hepimizi gururlandırdı. Saat 13.30’da başlaması planlanan açık hava toplantısı dolayısıyla tüm hemşehrilerimizle aynı heyecan ve coşkuyu paylaşacağız. Aktekke meydanından yükselecek olan ses; dosta güven, düşmana korku verecek.

Sayılı günlerin kaldığı 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin; devletimiz ve milletimiz açısından birliğe ve dirliğe, Karaman ve Karamanlılar açısından huzur ve refaha kalıcı neticeler getirmesini temenni ediyorum. Beyleri, yöneticileri ve yetiştirdiği ilim adamlarıyla Karaman, tarihin akışını değiştiren bir maziye sahiptir. Bu mazi, tarihe, geleceğe ve hedeflere istikamet vermiş bir mazidir. Cumhuriyet’in 2. Yüzyılına giriş kapısının aralandığı bu seçimlerde Karaman, inanıyorum ki tıpkı mazisinde olduğu gibi yeni bir geleceğin meşalesini yakacaktır. Bu vesileyle aynı hedeflere odaklanmış ve aynı istikamet üzere olduğumuz, gönülleri memleket sevdasıyla çarpan tüm hemşehrilerimi 12 Mayıs Cuma Günü saat 13.30’da Aktekke Kent Meydanına davet ediyorum. Gelin, lider ülke Türkiye meşalesini birlikte yakalım. Gelin, bu meşaleden çıkan ışıkla yürüyüşümüz hızlansın."