banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Aydın Ünlüsoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İYİ Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Aydın Ünlüsoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YEREL 29.08.2021, 15:14
51
Aydın Ünlüsoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
banner762

Ünlüsoy, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Büyük Milletimizin hürriyet ve istiklâl uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 99. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

Türk Milletinin Sarı yeleli gök bakışlı Bozkurdu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, 26 Ağustos'ta başlayan ve 30 Ağustos 1922'de tarihe altın harflerle yazılmış eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muhaberesi ile vatan topraklarımız kurtarılmış, Türk Milleti hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Bu Zafer Büyük Türk Milletinin ikinci Ergenekon'dan çıkışı, istikâlden istikbâle kararlı yürüyüşünün en önemli köşe taşlarından biri olmuştur.

Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Tarihimizin önemli dönüm noktalarından birisi olan ve her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi de ulusumuzun tarihine yön veren önemli savaşlardan birisi olmuş ve bu zaferle milletimizin bağımsız ve özgür yaşama iradesi tüm dünyaya gösterilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı yürekten kutluyor, başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anar, gazilerimizi minnet ve şükranla selamlarız.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@