banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Dr. Recep Şeker: “Tüm Sağlık Çalışanlarımıza Minnettarız”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YEREL 14.03.2022, 09:21 14.03.2022, 09:29
155
Dr. Recep Şeker: “Tüm Sağlık Çalışanlarımıza Minnettarız”
banner762

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Saygıdeğer sağlık çalışanlarımız “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ve bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayarak gece-gündüz, kar-kış, yağmur-çamur, bayram-tatil demeden tüm zorluk ve güçlüklere rağmen büyük bir sabır ve sevgi ile kutsal görevlerini en iyi şekilde icra etmektedirler.

Değerli hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın “Halka Hizmet Hakka Hizmet” düsturu ile insan hayatını her şeyin üstünde tutarak insanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu yaşaması ve sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmesi adına ülkemizin dört bir köşesindeki fedakârca hizmetleri, özverili çalışmaları ve gayretleri takdire şayandır. İnsan hayatını her şeyin üstünde tutarak tüm zorluk ve güçlüklere rağmen özellikle salgın sürecinde gecesini gündüze katan, ailesinden günlerce, aylarca uzak, güç şartlarda kahramanca mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarlarında her alanda olduğu gibi sağlık ve tıp alanında da çok önemli gelişmeler yaşanmış, çok önemli yatırımlara ve reformlara imza atılmıştır. Sağlık alanında fiziki altyapı, insan kaynağı, hizmete erişim ve hizmet kalitesinde sağlanan iyileşmeler neticesinde sağlık hizmet sunumunda ve halk sağlığının korunmasında çok önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. Birey odaklı ve kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek adına ülkemiz baştanbaşa sağlık yatırımlarıyla donatılmış, yapılan bu çalışmalara ve gelişmelere bağlı olarak vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmet kalitesi çok önemli oranda yükselmiştir. Ülkemizi sağlıkta gelişmiş ülkeler ile boy ölçüşecek seviyeye getiren Dünya’ya örnek Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın en önemli unsuru programın baş mimarları doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve kutsal emekleridir.

Karaman ilimizde hizmet veren hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında fedakârca hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, başarılı ve özverili çalışmaları nedeni ile şükranlarımı sunar, sevdikleri ile birlikte mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 15 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@