banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Emel Beyza Güzellik Salonu Gün Geçtikçe Daha Çok Gelişiyor

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Emel Beyza Güzellik Salonu, yoğun talep üzerine bünyesine 14+1 profesyonel cilt bakım cihazı ve altın iğneyi de dâhil etti.

YEREL 18.04.2022, 17:04
314
Emel Beyza Güzellik Salonu Gün Geçtikçe Daha Çok Gelişiyor
banner762

Emel Beyza Karaca işletmeciliğinde Karaman’da hizmet veren Emel Beyza Güzellik Salonu, gün geçtikçe kendini yeniliyor ve geliştirmeye devam ediyor. Müşterilerinin birçok talebini karşılayan Emel Beyza Güzellik Salonu 2 yeni cihazı daha hizmetlerinin arasında dahil etti.

Salonun yeni üyeleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Karaca, “Salonumuz gün geçtikçe yenileniyor ve gelişiyor. Emel Beyza Güzellik Salonu insanların talepleri doğrultusunda farklı hizmetler vermektedir. 45'i aşkın işlem mevcut olup cilt bakımı, lazer epilasyon, bölgesel incelme, protez tırnak, leke tedavisi, lenf drenaj gibi birçok talebi karşılamaktadır. Estetik merkezimiz, sizlere en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sunar. Merkezimiz içerisinde yer alan son teknoloji cihazlar sayesinde, işlemler kısa sürede ağrısız olarak tamamlanır. Ayrıca uzmanlarımızın tecrübesi de estetik ve güzellik merkezimizin kalitesini arttırır. Salonumuza şimdi iki tane yeni üye daha katıldı. 14+1 profesyonel cilt bakım cihazı ve altın iğne.

Altın iğne, fraksiyonel lazer teknolojileri yardımıyla kolajen üretimini tetiklediği için yaşlanma karşıtı bir etki elde edebilmemizi sağlayan bir uygulamadır. Yaşlanmayı durdurabilmek, cildi anti-aging bir koruma altına almak için kullanılan medikal estetik uygulamalar içinde en başarılı yöntemlerden biri ve cilt gençleştirmede zamanı geri saracak kadar etkilidir.

Neler yapabileceğimizi şöyle sıralayabiliriz; Yaşlanma karşıtı anti-aging koruma sağlar. Kırışıklıkların görünümü ciddi oranda hafifletir, ince çizgileri yok eder.

Sarklamalar üzerinde çok güçlü bir etkisi vardır. Sivilce izlerinden kalan çukur/skarlarını tamamen yok eder. Çatlaklar üzerinde etkilidir. Yara ve yanık izleri siler, çok derin izlerin görünümü hafifletir. Cilt lekeleri üzerinde etkilidir ton farklarını ortadan kaldırır. Gözenekleri sıkılaştırır” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@