Kız Öğrencilerden Muhteşem Koreografi

Karaman'da Kredi Yurtlar Kurumunda kalan kız öğrenciler 'Zeytin dalı Harekatı'na destek vermek için odalarının ışıkları ile Afrin yazdı.

banner491
Kız Öğrencilerden Muhteşem Koreografi
banner567

Karaman Kredi Yurtlar Kurumu Nefise Sultan Kız yurdunda kalan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi öğrencileri 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için havanın kararması ile birlikte odaların ışıklarından koreografi oluşturarak Afrin yazdı. Yurt bahçesinde toplanan öğrenciler dev Türk bayrağı açıp istiklal marşı okuyup sınır ötesindeki Mehmetçikler için dua etti.

Afrin'deki askerlerimize manevi destek olmak için bu koreografiyi yaptıklarını belirten öğrenci topluluğu başkanı Cansu Yalçın; “Etkinliğimizin amacı Mehmetçiğimize buradaki kardeşlerinin her zaman onların yanında olduğunu hissettirmek. Toplumda farkındalık yaratmak istedik. İnşallah buradan Mehmetçiğe destek olduğumuzu gösterebilmişizdir. Dualarımız her zaman Mehmetçik ile. Biz buradan bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Bizim kalbimiz yüreğimiz Afrin'de bu ülke için mücadele edenlerle" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 14:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner592

banner590

banner591