banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

MEDAŞ’tan İstihdama Büyük Katkı

Konya İş-Kur İl Müdürü Emrah Keleş, istihdama sağladığı katkılar için Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi ziyaret etti.

YEREL 05.04.2021, 13:47
137
MEDAŞ’tan İstihdama Büyük Katkı
banner762

Ziyarette MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ile birlikte İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yeşim Iğnak Koçak ve Personel İşleri Müdürü Osman Ümit Fazlıoğulları da bulundu. 

Konya İş-Kur Müdürü Emrah Keleş: “Geçirdiğimiz bu zor dönemde, ülke ekonomisi ve toplumun refahı için çalışma hayatının devamlılığı, istihdamın sağlanabilir olması en önemli noktalardan biridir. MEDAŞ 2020 pandemi döneminde bölgemizde istihdama en çok katkıyı sağlayan şirketlerin başında gelmektedir. Özellikle bizimle yaptığınız başarılı işbirliği ve istihdama sağladığınız katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ise: “Salgının tüm zorluklarına rağmen hizmet kalitemizden ödün vermeden aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. En önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğunun bilinciyle kadromuza çok önem veriyoruz. Uzun vadeli düşündüğümüz için de 2020 yılındaki zorluklara rağmen kadromuza genç ve yetişmiş arkadaşları katmaya devam ettik. Bu süreçte bize her türlü desteği sağlayan Emrah Bey'e müteşekkiriz.  Kamu-özel sektör işbirliğini çok güzel gösterdiğimize inanıyorum. Bunda da en büyük pay şüphesiz Emrah Bey'indir. Devletimizin biz işverenlere sağladığı teşvikleri anlatmak için bizzat kendisinin gelmesinden dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@