banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Rektör Namık Ak, Karaman Teknopark’ta İncelemelerde Bulundu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Teknopark’ı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

YEREL 19.03.2021, 16:51 19.03.2021, 16:54
434
Rektör Namık Ak, Karaman Teknopark’ta İncelemelerde Bulundu
banner762

Rektör Namık Ak; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Oktay ve Karaman Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. Genel Müdürü Ali Kantürk eşliğinde Karaman ekonomisinin ve şehrin gelişimine büyük bir katkı sağlaması hedeflenen Karaman Teknopark'ta (Karaman Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.) incelemelerde bulundu.

Karaman Teknopark’ın merkez binasının yapılacağı alanı gezen Rektör Namık Ak, buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Karaman Teknopark'ın geçmişi, yapılanması, misyonu, şimdiye kadar gelinen nokta ve geleceğe ilişkin öngörülere dair düzenlenen bilgilendirme toplantısına başkanlık etti.

Toplantının ardından Karaman İş Geliştirme Merkezi İŞGEM'i de ziyaret eden Rektör Namık Ak, İŞGEM'in faaliyetleri ve çalışma alanları üzerine İŞGEM Müdürü Ali Kantürk ile bir süre sohbet etti.

Ziyaret, Karaman Teknopark ve KMÜ’nün gelecek döneme ilişkin projeleri üzerine gerçekleştirilen fikir alışverişinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@