banner636

SGK ve İş-Kur’dan Borsa Ziyareti

Karaman SGK İl Müdürü Serdar Fındık ve Karaman Çalışma ve İş-Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Yönetim Kurulu üyesi Yücel Yaman’ ı makamında ziyaret etti.

banner491
SGK ve İş-Kur’dan Borsa Ziyareti
banner567

SGK İl Müdürü Fındık ve İş-Kur Müdürü Ateş; SGK ve İş-Kur teşvikleri ile 7143 sayılı Yapılandırma kanunu süre uzatımı hakkında bilgi verdi.

Karşılıklı bilgi alış-verişi ve sohbetin ardından açıklama yapan Çavaş; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Diğer kurum ve kuruluşlarla sürekli istişare halinde olarak ortak aklın hakim olduğu bir hizmet anlayışını benimsediğimizi hep söylüyoruz. İnşallah şehrimizi hem diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla hem de sivil toplum kuruluşlarıyla birliktelik içerisinde önemli yerlere getirmenin uğraşı içerisindeyiz, üyelerimize ayrıca SGK tarafından borsa üyelerine yürürlükte bulunan teşvikler hakkında bir toplantı gerçekleştirilmesine ve bu toplantının 19.02.2019 Salı günü Saat: 14.00’de Ticaret Borsası Toplantı Salonunda yapılmasına karar verildi. Gerekli duyuru ve bilgilendirmeleri bu hafta içerisinde paylaşacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590