banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

Türk Kızılay Kadın Teşkilatı Tematik Çalışma Kampı Tamamlandı

Türk Kızılay Kadın Teşkilatı, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 115 Kadın Kolları Başkanının katıldığı Tematik Çalışma Kampını Heybeliada’da gerçekleştirdi.

YEREL 31.08.2021, 15:35
373
Türk Kızılay Kadın Teşkilatı Tematik Çalışma Kampı Tamamlandı
banner762

Türkiye genelinde şube faaliyetlerinde kadınların aktif rol alması ve çalışmalara etkin şekilde katılım göstermeleri için çeşitli etkinlikler organize eden Türk Kızılay, bu etkinliklere bir yenisini daha ekledi. İstanbul/ Heybeliada’da gerçekleştirilen Kızılay Kadın Tematik Çalışma Kampına1. devre de 55, 2. devrede ise 60 kadın başkan katılım gösterdi.

Türk Kızılay Karaman Kadın Kolları Başkanı Reyhan Durmaz ‘da Kızılay Kadın Tematik Kampına katılarak İlimiz temsil etti. Kampta, Karaman’da yapılacak olan projeler ve genel merkezin yürütecek olduğu projeler istişaresi yapıldı.

Kızılay Kadın Teşkilatlanma Modeli Eğitimi, Gönüllü Yönetim Sistemi Eğitimi, Sosyal Medyayı Etkin ve Etkili Kullanma Eğitimi, Uygulamalı İlk Yardım Eğitimi ve Sağlıklı Beslenme Semineri gibi eğitimlerin yapıldığı kampta ayrıca gelir getirici faaliyetler kapsamında “Geri Dönüşüm Malzemelerinden Hediyelik Tasarlama” etkinlikleri gerçekleştirildi.

Türk Kızılay yöneticilerinin de ilgiyle takip ettiği kampa Genel Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı, Genel Sekreter Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Meriç Yılmaz, Şubeler Yönetişim Ofisi Başkanı Şemsi Kamile Canbay, Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Şahin ve Gönüllü Yönetimi Direktörü Nurdal Durmuş da katılarak Kızılay kadın başkanlarıyla bir araya geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@