Son iki aydır medyada Amerikan destekli İsrail çetelerinin, İslam devletleri üzerinde düşledikleri Ortadoğu haritasındaki planlamalarına varmak için uydurma tezgahlarla ve iddialarla uygulamaya koydukları insanlık dışı katliamı izliyoruz.

Amerika, bu senaryoyu uygularken öncelikle Ortadoğu’daki baş tetikçisi İsrail’i ve onun şu anki baş   çete organizatörü Netanyahu’yu kullanıyor ve katliama uğrayan Filistin’e karşı da etrafındaki güya İslam  Devleti  Arap   Devletlerinin  başındaki  Amerikan  kuklası  liderleri yemleyerek, dizginleyerek ya da  korkutup  dünyanın  gözü  önünde  İslam  halklarını yok ediyor.

Sonucunda da şu an Filistin’e ait çok değerli toprakları İsrail’e  katarak  Filistin  çok  küçük  bir  bölgede  pusturulacak,  İsrail  ise  acımasız   daha  da  güçlenmiş , şımarmış  bir  pozisyona  oturtulacaktır.  Tıpkı son 100 yıldır yaptıkları gibi.

Bugün itibariyle uzun yıllardır kutsal İslam  toprağı  olan  Mekke,  Medine  ve  Kabe’mizin  de  içerisinde  yer  aldığı  Suudi  Arabistan  bile  Amerikan  kuklaları tarafından  yönetiliyor.

Buraya kadar  gördüğüm   ve  üzülerek ibretle  izlediğim manzarayı  özetlemeye çalıştım.  Bundan  sonrasında  da  derim ki “  Artık  zaman  çoktan  geldi  ve  geçti ,  İslam  ülkeleri  ve  ezilen  bütün  halklar   Emperyalist,  İşgalci,  Sömürücü  kapitalist,  faşizan , komünist  devletlere  karşı  birleşip  tek  yürek  olmalılar. Bura da asil komutan ATATÜRK’ün sözü tam anlamını  buluyor; “Söz konusu vatansa  gerisi  teferruattır.”  

Saygılarımla…